Kataro odneo bodove sa Čaira

0
Podeli

Vaterpolisti Naisa poraženi su u šestom kolu Triglav regionalane A2 lige od Katara sa 7 : 11 (1:4, 2:2, 3:2, 1:3).

Niški tim je dobro ušao u meč i poveo, da bi zatim gosti preokrenuli serijom od 4:0. Druga deonica završena je nerešenim rezultatom, ali je to bilo dovoljno samo da se zaostatak smanji na tri gola. U nastavku meča Nais je ponovo, kao i mnogo puta ranije, zaigrao bolje. Izabranici Marka Blagojevića su serijom od 3:1 uspeli da dođe do gola zaostataka (6:7), ipak dalje od toga nisu mogli, pošto su igrači Katara do kraja treće deonice vratili +2. Poslednju četvrtinu sa tri gola otvara Kataro, dok domaći do sedmog gola na meču dolaze iz peterca i tako postavljalju konačan rezultat.

U narednom kolu Nais gostuje Medveščaku.